PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32900}

Champion

Undisputed
7,0 24 239
ocen
7,0 10 1 24239
4,6 7
ocen krytyków
Champion
powrót do forum filmu Champion

Już chyba o każdym sporcie był film, którego akcja toczy się w więzieniu. No właśnie, każdym?
Zapomniano o kilku dyscyplinach, które wręcz nadają się na hity! Wyobraźcie sobie, że Tiger
Woods za gwałt trafia do więzienia i uczy takie gwiazdy jak Wesley Snipes jak trafiać do dołka z 20-
30 metrów! Albo inaczej, Ronny O'Sullivan trafia do więzienia załóżmy za napaść z kijem w ręku i
uczy Mickeya Rourke jak nadawać rotacje wsteczną bili. Ewentualnie zatrudnić Justyne
Kowalczyk, która w więzieniu będzie instruować skazańców jak łatwo można uciekać mając narty
na nogach. Polscy producenci, gdzie jesteście?! Przecież do takiej fabuły wystarczy dodać
Małaszyńskiego, Żmude-Trzebiatowską, wplątać wątek miłosny i hit gotowy! No i jeden sport
mniej!

karollo_92

beznadziejne......

zielu413

A masz lepszy pomysł geniuszu?
Jak chcesz coś krytykować to daj lepszą alternatywę, bo przyjaciel twojej matki również mógł powiedzieć że to beznadziejne wychowywać takiego dzieciaka jak ty bo i tak nic z tego nie będzie...

nemulek

oooo ktoś się chyba wkurzył.. :/

użytkownik usunięty
nemulek

karollo_92 nie pisał na serio więc co się tak wkurzasz

nemulek

Sorry, za późną odpowiedź.

Lepsza alternatywa - więzienie zastąpić szpitalem psychiatrycznym. Jak Ci się ten pomysł podoba?

Nie znam żadnego przyjaciela mojej matki, który krytykowałby mnie, ale jestem pewien że jakby był, to by wyraził przynajmniej 10 alternatyw dla lepszego wychowania.

Zluzuj porty, geniuszu.

karollo_92

Hehehe, usmialem sie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones