PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32900}

Champion

Undisputed
7,0 24 228
ocen
7,0 10 1 24228
4,6 7
ocen krytyków
Champion
powrót do forum filmu Champion
ocenił(a) film na 7
Dibo

Też mam takie wrażenie...

Dibo

chyba George

h4r

Fakt George :)

ocenił(a) film na 8
Dibo

Przecież wiadome jest że wątki z filmu były inspirowane "prawdziwymi zdarzeniami" , chociaż sam Mike tego nie potwierdził i wyparł się wszystkiego, to są ludzie, którzy poświadczyli ,że takie wydarzenia miały miejsce . Jeśli chodzi o mnie to wierze , że duża część tego jest prawdą . W końcu najmłodszy mistrz wagi ciężkiej w historii boksu ( 20 lat , podajże ok. 5 miesięcy po wejściu na zawodowy ring) przegrywając walkę ze skazańcem w więzieniu na rzekomych zasadach boksu .. Niekorzystna sytuacja dla Mike'a jakby się przyznał, a tak wielkiego kłamstwa wymyślić się nie da . Jeśli prawda wyszła by na jaw to "Monroe" miał by dużą szansę na wolność , ale to tylko spekulacje. Ale Ci co mają wiedzieć wiedzą a w tej sprawie już nic się nie zmieni ;)

ocenił(a) film na 9
Dibo

Bez kitu! Poczytałem Bio Tysona i pasuje jak 1:1 :D Ciekawe zatem (zakładając, że to prawda) jakim kozakiem był prawdziwy Monroe Hutchen!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones