PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747360}
6,5 854
oceny
6,5 10 1 854
The Player
powrót do forum serialu The Player

kontry.1 to" Blindspot" z rewelacyjnym w "Strike Back" Sullivanem Stapletonem a te jest drugi z Philipem Winchesterem.Mam nadzieję że choć jeden z nich okaże się tak fajny jak "Kontra"

romek_krakow

po pierwszym odcinku Blindspot wydaje się lepszy.

ocenił(a) serial na 8
Christo

A mnie po obejrzeniu obu pierwszych odcinków, bardziej się The Player spodobało.

Robert831231

Mnie bardziej wciągnął "Blindspot" choć "player" nie jest zły :)

ocenił(a) serial na 8
renifr

Jest fajny i ma klimat seriali akcji z lat 90. Ale z tego co czytałem, to tylko 9 odcinków i koniec. Więc będę musiał wrócić do Blindspot.

Robert831231

A co jest juz decyzja, że nie będzie 2-go sezonu "Playera"? Bo "Blindspot w 1-wszym sezonie tez ma tylko 9 odcinków.

renifr

Blind spot w pierwszym sezonie ma 23 odcinki.10 w 2015 reszta w tym roku.Nadawane na bieżąco.

ocenił(a) serial na 3
romek_krakow

Przewiduję cancel, bo ten serial po prostu jest żenująco głupi począwszy od dialogów po kretyńskie sceny akcji bez sensu i logiki, ale za to z efekciarskimi popisami. Na plus, to fakt, że Wesley wydaje się być w formie, ale tu się chłop marnuje.

mr_oziu

Zależy jak do tego podchodzić - jeśli szukasz czegoś ambitnego to chyba raczej nie tutaj. Wiadomo jest, że Snipes jest aktorem kina klasy "b". Ja podchodzę do tego serialu "z przymrużeniem oka" - po prostu typowego kina gdzie nie jest potrzebne myślenie a wręcz siadasz i zapominasz kiedy upłynęło 45 minut sącząc do tego piwko :)

mr_oziu

Wesley siedział w ciupie za malwersacje podatkowe więc musi zarobić gdzieś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones