Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

Blisko 10 minutowy filmik, przedstawiający umiejętności sztuki walki Wesley'a

http://www.youtube.com/watch?v=eVOi1ritYCQ&channel=1BALINT1

Swir

rzeczywiście robi wrażenie :) ale Snipes w ogóle jest świetnym aktorem.

isobel

Trzeba przyznać, że ogląda się go świetnie. Nie widzialem słabego filmu ze Snipsem.
Nawet jestem w stanie powiedzieć, że jest jednym z najlepszych czarnoskórych aktorów Hollywood (bez typowo rasistowskich porównań oczywiście, nie uważam, żeby biali aktorzy byli generalnie lepsi. Raczej z naukowego punktu widzenia - człowiek rasy A u człowieka rasy B zauważa znacznie mniej indywidualnych cech niż u swojej rasy).

Soanvig

Najlepszym aktorem czarnym jak i w ogole ze wszystkich w tej branży na dzien dzisiejszy jest Denzel Washington, z reszta zawsze byl genialnym aktorem,

"Raczej z naukowego punktu widzenia - człowiek rasy A u człowieka rasy B zauważa znacznie mniej indywidualnych cech niż u swojej rasy)."

troszhe bez sensu to stwierdzenie jest.

funkadelic

Denzel jest super ale zdecydowanie wole Laurenca Fishberna albo Smulea l. Jacksona. Denzel to taki trache aktor jednej miny.

Ralph_S_

Denzel aktor jednej miny ? Czys ty oszalal. Obecnie to najlepszy aktor w tej branzy, no razem z Ch. Balem. Pacino i De Niro juz nie graja w jakis swietnych produkcjach, a Denzel jest genialny. Chyba malo z nim widziales filmow. Akurat twoj zarzut jest bezpodstawny.

funkadelic

Nie widziałem dwóch ostatnich filmów z Denzelem tak dla wyjaśnienia.Moj zarzut jest moją opinią. Nie wiem czy widziałeś Kamerdynera ( film średni ), tam pada text który idealnie pasuje do Denzela Washingtona. Goście rozmawiają o Sidneyu Poitier. Polecam.

Ralph_S_

Chyba jednak nie widziales wiekszosci, albo masz cos z okiem kolego, bo nawet w zestawieniu 50 najznakomitszych rol w historii kina Denzel ma az 2 kreacje, chociaz powinien miec 3
Widziales wogole taki film jak Malcom X ? Albo Dzien Proby, przeciez on tam wykrzesal z bohatera 200% wiecej niz musiał. Albo rola w He Got Game, Chwała, Lot, Mo Better Blues, Czlowiek w Ogniu, Johny Q, American gamgster czy inne.
Kamerdynera widzialem i tekst o Sidneyu ma tyle wspolnego z Denzelem jak zamach samolotu w katastrofie w Smolensku heh. No nijak.
Nawet w rankingach na n alepszych aktorow kina Denzel zawsze jest w pierwszej 10tce.

funkadelic

Chłopie napisałem ci wyraznie że widziałem wszystkie filmy z Denzelem poza dwoma ostatnimi, rozumiem że jestes wielkim fanem tego aktora więc zrozum że istnieją osoby na globie które nie wystawią mu tak zacnej laurki. Deznela mam w ulubionych aktorach wycenionego na 8 gwiazdek więc chyba powinieneś byc zadowolony. Nie sugeruje sie rankingami. Rudger Hauer nie jest chyba w żadnym a bije Denzela kunsztem aktorskim na pusk, to samo mozna powiedziec o Garym Oldmanie. Nie widze go w czołówkach rankingów.
Zmieniając temat jak Kamerdyner Ci sie podobał ? Jestem ciekaw Twojego zdania. pozdrawiam.

Ralph_S_

No ale nie mogles wqidziec, bo bys takich glupot nie twierdzil. Sorry, ale ja tego nie kupuje.

"Rudger Hauer nie jest chyba w żadnym a bije Denzela kunsztem aktorskim na pusk, to samo mozna powiedziec o Garym Oldmanie. Nie widze go w czołówkach rankingów. "

heheh nie no spoko, Rutgher Hauer to jakies 3 półki nizej od Denzela, aktor z nizszej ligii. To tak jakbys porownywal NBA do ligi polskiej w kosyzkowce. Niezle mnie ubawiles. Z reszta w jakich on gra teraz filmach, same klasy B lub C.
Gary Oldman jest akurat w czolowkach rankingow.
Tak jakby slabe mas zpojec ie o dobrym aktorstwie.
Najlepsi aktorzy dekady to Denzel Washington, Ch. Bale, Daniel Day Lewis, Philip Saymour Hoffman, Jaquin Phoenix.

Kamerdyner mi sie srednio podobal, chociaz jestem mega fanem czarnego kina i tego typu tematyki.

funkadelic

Daniel Day Lewis, Philip Saymour Hoffman, Jaquin Phoenix. tu się zgadzam, Bale taki sam w kazdym filmie. dodał bym Madsa Mikkelsena

Kiedyś w epoce video byłem wielkim fanem amerykańskiego hip hopu tak tez trafiłem na Denzela i jego nowy film w którym grał niejaki ICE -T. Chodzi mi o Ryszkoszet. Z czasem obejżałem jego wcześniejsze produkcje więc to czy ty to kupujesz czy nie nie ma żadnego znaczenia. Takie są fakty.

Rudger Hauer jest głeboko w dupie co nie oznacza że nie jest genialnym aktorem. Polecam jego filmy z czasów w których bujał się w pierwszej lidze. Szczególnie role w Łowcy Androidów która miażdży dosłownie i w przenośni Denzela Washingtona.


Też jestem fanem czarnego kina ;) he he he

Ralph_S_

"Bale taki sam w kazdym filmie."

hhaha nie no czlowieku, teraz juz na pewno wiem, ze nie masz pojecia o aktorstwie.
No kurcze masakara.

Obejrz sobie American Psycho, Harsh Times, Mechanik, Rescue Dawn, Imperium Zachodzacego slonca, The Fighter, Equilibrium czy z ostatnich jego filmow - Zrodzony w Ogniu.
Dodatkowo jest jedynym aktorem, ktory dla roli poddaje sie takim destrukcyjnym aktom swojego ciala. Do Mechanika musial schudnac prawei 40kg, wygladala jak anorektycznki, po czym w kilka miesiecy musial przytyc i zrobic mase miesniowa do kolejnego Batmana, nastepnie znowu schudnac do Rescue Dawn czy Fightera no kurcze, takie poswiecenie nie przejawial zaden aktor.
Genialne kreacje, aktor pelny, w kazdym aspekcie kunsztu aktorskiego. Jak ty sie wypowiadasz bo obejrzales jego najgorsze role w Batmanie to ja sie nie dziwie.

No ja jestem od 20 lat wielkim fanem amerykanskiego hip hopu, ale nie bardzo wiem o co ci chodzi z Rykoszetem i Icem T?

Widzialem p

funkadelic

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem że Bal jest słabym aktorem....

Ice T grał w Rykoszecie i tak natrafiłem na Denzela Washingtona.

Malcolm X świetna rola ale rola Rudgera Hauera w Łowcy Androidów to rola kultowa, przeszła do historii kina ale chyba nie widziałeś tego filmu. Na temat tej roli i ostatniego monologu "Tears in Rain" napisano mase artykułów, prac magisterskich a nawet książek .Wujek google polecam ;)

ps. nie widziałem Zrodzonego w ogniu ;)

Ralph_S_

ps2. sory za ale ale

Ralph_S_

napsiales ze w kazdym filmie ta sama mina, co jednoznacznie to sugeruje.
W idziales te film B ale'a ktore wyniemin elm?

nie no, nie moge :) Czyli że rola Denzela w Malcolmie X nie jest kultowa? Ponoc w rankigu najlepszych rol kinomatografii swiatowej jest w pierwszej dziesiatce. Rola Hauera nie ejst wcale genialna, Ford byl lepszy i wszyscy z tego filmu jego bardziej kojarza. Kultowa postac to jest np Scarface, czy Taksowkarz z De Niro.
Blade Runnera widzialem z 4 razy wiec doskonale znam te role.
Prawda jest taka, ze wiecej filmow kultowych ma na koncie Denzel, jak i filmow przelomowych dla kina.
Jest niewatpliwie genialnym aktorem, a twoje uprzedzenia biorą sie jedynie z tego, ze Denzel wyglada dobrze, jest bardzo przystojny, a to wedlug niektorych musi sie klocic z dobrym aktorstwem, Dal mnie to absurd.

funkadelic

Jakie uprzedzenia, czlowieku . Mam chłopa w ulubionych poprostu wole Samule L. Jacksona czy Laurenca Fishberna. Daniel Day-Lewis tez dobrze wygląda a jest genialnym gościem. Tyle w temacie.

Amerikan Psycho to jeden z najlepszych filmów w moim pakiecie, perełeczka.

Ralph_S_

no to nie kapuje, American Psycho jest dla ciebie perełka, a z drugiej strony twierdzisz ze Christian gra jedna mina, bez sensu. Przeciez rola w tym filmie jest arcy-genialna, istne poklony mozna oddawac jemu za te role. Kultowa kreacja, arcy-genialna, watpie zeby komus udalo sie zagrac te posatc tak jak Bale'owi

użytkownik usunięty
Swir

To dobrze że aktorzy faktycznie coś potrafią a nie tylko udają ale Jim Kelly i tak jest nadal najlepszym " Czakiem Norisem"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones