Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

Razem ze Steven Seagal dobrze by było jakby oni byli głównymi złymi :D

Pupielec

Z nim się ciężko pracuje, wątpię by reszta aktorów mogła znieść jego obecność, Snipes zmienił się w "drugiego Seagala", zachowuje się jak dupek, nie szanuje swoich współpracowników. Jego kariera sięgnęła podobnego dna jak kariera Stevena Seagala przerzucił się na niszowe i kiepskie produkcje direct-to-DVD.

crazy_race

Co ty pieprzysz? Snipes siedzi w więzieniu, ma wyjśc pod koniec tego roku, poza tym ostatni jego film to gliniarze z brooklynu, kinowy - bardzo dobra produkcja z przyzwoitą obsadą, a Seagal jest jaki jest poza tym ostatnio grał w Maczecie rodrigeuz'a.

ptakusz

A myślisz że dlaczego przed pójściem do więzienia grał prawie tylko w produkcjach direct-to-DVD ? Gallowwalker, Zasady walki II Zdrada, Zamachowiec, Detonator, Strzelec wyborowy. To wszystko to niszowe produkcje DVD. Chyba wiem lepiej w końcu oglądałem cały ten syf. Nie wspominając co głównie robił podczas kręcenia Blade: Trójca.

crazy_race

Racja, też widziałem wiele jego filmów no i większość jest to rynek DVD. Cóż kino akcji nie sprzedaje się tak dobrze w kianch, jak kiedyś.

crazy_race

Mam nadzieje, że Snipes wyskoczy z czymś dobrym po wyjściu z paki. Chociażby przydał się w EXPENDABLES 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones