PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399924}

Zamachowiec

The Contractor
6,3 8 937
ocen
6,3 10 1 8937
Zamachowiec
powrót do forum filmu Zamachowiec

ni to składu ni to ładu. ten film był chyba robiony przy współpracy s.seagala bo logiką i akcją przypomina własnie jego ostatnie produkcje. pomiędzy jedną a drugą sceną w filmie brakuje przynajmniej 15min, które łączyłyby te sceny w logiczną i spójną całość... KATASTROFA

ocenił(a) film na 10
ryto

Nie no az tak tak tragiczny nie jest choc do tych scen gdzie brakuje 15 min to chyba na poczatku bo tam lekki bezsens jest no ale... Film ogolem nie najgorszy ale rewelka to nie jest. Ja daj mu 6.5-7\10.

Pozdrawiam
lakimakromedia

ocenił(a) film na 2
lakimakromedia

hmmm wg mnie jest tragiczny. ale jezeli ktos lubi ostatnie produkcje seagala to rzeczywiscie ten film mu się spodoba. mało tego, moze go uznac nawet za arcydzielo, bo mimo wszystko jest ten obraz lepszy od tych seagala ;-))
pozdrawiam.

ryto

To jest totalne ,,badziewie"!!!Szkoda czasu na oglądanie tej szmiry.

ocenił(a) film na 4
marek1258

"Nienawidze takiej szmiry" - powiedział Ciastek i przełączył na Koło Tortury... 4/10

ryto

Eee no calkiem byla potrzebna ta dziewczynka ;) troche film sie nam udramatyzowal dzieki ich przyjazni itp ;p
nie byl taki zly, dajcie spokoj.

ocenił(a) film na 10
Poznaj_Rzeznika

Powiem wam że nawet wydawało mi się że miedzy nimi rodziło się większe uczucie , ale to może tylko moja schiza .

kajawa1

Mi też się tak wydawało :) Więc albo to prawda albo obie mamy schizy :) A film podobał mi się.

użytkownik usunięty
kajawa1

i jest to texz chyba najcenniejszy wątek filmu, bardzo subtelnie rozegrany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones