PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535249}

Zabójcza gra

Game of Death
5,1 3 939
ocen
5,1 10 1 3939
Zabójcza gra
powrót do forum filmu Zabójcza gra

3/10

ocenił(a) film na 3

W rozrywkowym kinie akcji nie szukam wielkiej sztuki (choć i to się zdarzało), ale oczekuję odpowiedniego tempa, wartkiej, logicznej, wciągającej i wolnej od absurdu fabuły, efektownych scen i mocnego zakończenia. Chociaż tyle. Niewiele z tego znalazłem w omawianym tytule. O profesjonalnym montażu, właściwym doborze dialogów, muzyki itp. już nawet nie wspominam.

ocenił(a) film na 4
chelsea_6

Moja ocena jest o jedną gwiazdkę wyższa. W filmie tym trudno doszukać się logiki, głębszego sensu, pogłębionej charakterystyki postaci. Wiele jest za to trupów i strzałów, aż w końcu traci się orientację kto jest z kim w sojuszu, a kto jest wrogiem. "4" daję tylko za dobrą grę aktorską Wesleya Snipesa, gdyż inni aktorzy mu tutaj nie dorównują, ale sam scenariusz nie jest dopracowany, wręcz bezsensowny. Gdyby nie Snipes, może dałbym nawet mniej.

ocenił(a) film na 2
chelsea_6

Ten film jest beznadziejny pod każdym względem. Aby ocenić film na 4 wystarczy mi żeby jako tako trzymał się kupy, ale tu wszystko jest tak denne jakby ktoś wręcz starał się, aby wyszła szmira. Nie daję 1 tylko dla tego, że istnieją gorsze filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones