PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199}

Wydział pościgowy

U.S. Marshals
7,2 28 311
ocen
7,2 10 1 28311
6,6 5
ocen krytyków
Wydział pościgowy
powrót do forum filmu Wydział pościgowy

Krótka piłka:
Schemat filmu bardzo podobny do "Ściganego", do tego Tommy Lee Jones, który wiecznie gra "ścigającego" (inna sprawa, że robi to nadwyraz dobrze). Aktorstwo na dobrym poziomie (ciekawe "zgromadzenie" gwiazd - Downey Jr, Snipes i wspomniany wyżej Jones), do tego ciekawa intryga (realistyczna, czy nie to już inna sprawa...Powiedzmy, że taka historia MOGŁABY się wydarzyć), mająca odpowiedni "twist fabularny" i sam motyw uciekiniera sprawiają, że film ogląda się naprawdę z przyjemnością.
Sam osobiście uwielbiam wszelkie tego typu filmy (thrillery polityczne), dlatego powtórka z "Ściganego" absolutnie mi nie przeszkadza.
Warto obejrzeć. Solidne kino.

8-/10

ocenił(a) film na 6
kulak4

to prawda film naprawdę jest dobry
osobiście jednak oceniam
na 6++/10 lub 7-/10

Maro_13

Jeszcze raz o Tommym Lee Jonesie:
Obejrzałem niedawno "NCFTOM" i potwierdzam swoją tezę - Jones ma naprawde "pociąg" do ról "ścigającyh", szeryfów etc...
Przykłady: "The Fugitive", "U.S. Marshals", "Nożownik", "Double Jeopardy", "NCFTOM" i zapewne "W Doline Elah" (ostatnie strzelam, jeszcze nie oglądałem). Pewnie to i tak nie wszystkie produkcje, które pasują do owej charakterystyki...
Inna sprawa, że jak już wspomniałem, Tommy gra tego typu charakter po prostu zawodowo (nie mylić z, tfu, "Zawodowcami"...).

kulak4

Drobna pomyłka, chodziło oczywiście o "NCFOM" (niepotrzebne "the", pisałem z pamieci :D). Ach ten "filmweb", że też nie ma opcji "edycja"...

ocenił(a) film na 7
kulak4

Przyznam szczerze, że z każdą minutą film bardziej przypominał mi ściganego co nie zmienia jednak faktu, że film mi się podobał ode mnie dostaje 7/10

ocenił(a) film na 1
kulak4

5/10 - popłuczyny po Ściganym.

kulak4

Popatrzcie jak się nazywa postać T.L.Jonesa w Ściganym i Wydziale pościgowym to moze zrozumiecie dlaczego oba te filmy są podobne ;]

ocenił(a) film na 8
pacio177

to jest po prostu druga czesc filmu Scigany. Tommy lee Jones ma ten sam zespol itd. tylko scigany jest inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones