PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8059}
6,4 1 732
oceny
6,4 10 1 1732
New Jack City
powrót do forum filmu New Jack City

8/10

ocenił(a) film na 9

Film bardzo dobry!

użytkownik usunięty
dobrychopak90

Badzo dobry to 9/10 albo 10/10

ocenił(a) film na 6

Mam sentyment do tego filmu,czarne kino lat 90 jest po prostu niezastąpione,patrząc na ten film jak na zwykły film dla każdego faktycznie wydaje się strasznie słaby do tego ta gra aktorska jak z trzecioplanowej roli w polskim w11.Natomiast dla ludzi którzy siedzą w czarnym rapie od lat 90' ten film to jedna z podstaw rozwijającej sie wtedy czarnej generacji...

użytkownik usunięty
Tommy_Filmweb

Zes kur..a mac wymyslil
normalnie boki zrywac...
Nie wiem ile Ty masz lat ale wez ogarnij sie czlowieku...

ocenił(a) film na 6

jak widać więcej od ciebie a jeśli nie to współczuje pa

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

film fajny, no ale strasznie przewidywalny i ta gra aktorksa heh:) podwyzszam ocene jedynie ze wzgledu na wesley'a snipse'a. Jego role z lat 90 mistrzowko zagrane, moze nie do konca w tym filmie ale przzypomninmy sobie człowieka demolke:)7/10 to maks, normalnie by dostal 5,5;6/10:D

użytkownik usunięty
Tommy_Filmweb

Wez sobie czlowieku obejrzyj kiedys Sugar Hill i nie marudz.
A ja mam lat 30 81 to rocznik a nie kierunkowy.
Dzieci Neostrady ech.

Dziecko Neo to ty jestes. Atakujesz agresywnie usera, ktory sensownie napisal o co mu chodzi. Jedyne co ty potrafisz, to odstawic pajaco-gimbusonade. I jeszcze sie chwali,ze rocznik 81 jakby cos to mialo do rzeczy. Wstyd raczej,ze taki stary kon a posty jak pryszczaty nastolatek. Zreszta dales 10 temu filmowi, to wszystko jasne:)

Tommy_Filmweb

Ano racja film taki sobie. Obejrzalem go po King of New York i zdecydowanie slabiej wypadl. Myslalem,ze byl lepszy.

użytkownik usunięty
adi200022

Po pierwsze dziecko 9/10 dałem Królowi Nowego Yorku i faktycznie jest lepszy od New Jack City któremu dałem ocene 8/10, może zmyliły Cie serduszka albo masz problemy ze wzrokiem. Oba filmy dodałem do ulubionych bo w latach 90 tych ciężko o lepsze o podobnej tematyce, dopiero prawie dekade po Spike Lee Jones zrobił kultowych już Clockersów. Po drugie klimat w obu filmach buduje muzyka w NJC Ice-T w KOTNY 2 Live Crew, po trzecie i ostatnie co takie dziecko jak Ty może wiedzieć w ogóle o dobrym kinie? To że w tej chwili mam 32 lata rocznikowo i widziałem setki tysięcy filmów na VHS-ie zanim Ty nauczyłeś się je chłopaku ściągać z netu ma tu bardzo dużo do rzeczy...

Ty sam sobie znakomicie dowalasz swoimi postami:)
P.S.Z ta ocena , to tez jestes zabawny. Bo ocene mozna dowolnie zmieniac kiedy sie chce i ile razy chce. Pytanie kto sie bawi w takie cos?:)

użytkownik usunięty
adi200022

Po pierwsze chłopcze z wiekiem zmieniają się gusta i czasem na pewne rzeczy np filmy patrzy sie inaczej.
Po drugie synku to ssałeś jeszcze cycka mamy jak ja widziałem ten film w 1991 roku na Top Canal, pirackim kanale Elektrimu, jakbyś nie wiedział wymoczku Elektrim to pierwsza telewizja kablowa w Polsce. Po trzecie ile Ty masz lat bo coś trącasz cytuje "pryszczatym nastolatkiem"?

ocenił(a) film na 8
dobrychopak90

swietny film... spodziewalem sie czegos duzo gorszego... wiedzialem ze mario cos tam kreci ale nie spodziewalem sie ze to moze byc az tak dobre...

ocenił(a) film na 9
michostr86

Film bardzo dobry ale opis na stronie fatalny...........ktoś się nie wysilał

ocenił(a) film na 7
cebul_297

Zgadzam się z wami ten film był świetny;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones