PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8059}
6,4 1 732
oceny
6,4 10 1 1732
New Jack City
powrót do forum filmu New Jack City

'New Jack City' czyli opowieść o tym jak biała pierdoła, meks, czarna pantera i azjata walczą z bossem narkotykowym, który przy próbie zatrzymania zmienia się w pieprzonego predatora, zlatując na policjantów z sufitu.

Ten film jest tak durny i przerysowany, że to trudno zebrać do kupy. Podam tylko dwa przykłady:

1.Gangsterzy zdobyli apartamentowiec i zamienili go w fortecę. Mimo to niecałe 2 minuty zajmuje Scottiemu i Periettiemu odnalezienie Pookiego w płonącym budynku. [z resztą cała scenografia i kostiumy nie mają żadnego uzasadnienia w fabule]
Co to w ogóle za pomysł podpalać własny budynek, wysadzać go? W jaki niby sposób wszyscy gangsterzy i pracownicy uciekli z otoczonego i szturmowanego budynku?
Ale kogo to obchodzi? Pora na moralizatorską wstawkę z pogrzebu...

2. Scotty opowiada historię o swojej matce Periettiemu. Później Nino opowiada ją Scottiemu, aby podczas zatrzymania Nino widz poznał tę historię po raz trzeci.
Podobnie ma się postać starca, który kręci się jak smród po gaciach. Tu skarży na policji, tu rzuca krzywe spojrzenie, tam przegania dzieciaki i próbuje zabić Nino, a na samym końcu to robi. Grubszymi nićmi tego się nie da uszyć.

Jedyne co podwyższa ocenę na nikłe 2 to podwójna ekspozycja i kilka scen m.in:
zabójstwo rastamana i widok z klatki schodowej w ostatniej scenie.

half_past_seven

Ale z Ciebie lamus, aż mi słów brak...:-(

HeadHoper4Warsaw

P.S. jak to nie Burnside w Twoim avatarze, to jeszcze ciota do tego...:-)

ocenił(a) film na 2
HeadHoper4Warsaw

bumside to gówno czymkolwiek jest

papa

half_past_seven

Jednak głupi jesteś, szkoda czasu i palców...:-)

ocenił(a) film na 2
HeadHoper4Warsaw

brzmisz jakbym to ja wbił do twoich wątków i zaczął robić wieś
:))))))))))))))))))))))))))))))))))

half_past_seven

R.L Burside kmiocie nie żyje i był to jeden z najlepszych rdzennych bluesmanów sięgających do korzeni...:-( Gówno, a nie znasz się na dobrych filmach, gamoniu...:-)

ocenił(a) film na 2
HeadHoper4Warsaw

jakbyś chciał cokolwiek napisać o filmie to byś sie odniósł do chociażby jednego zarzutu wobec tych 'filmów'

a na burksida i ciebie sram. Kmiocie, gamoniu cioto i co jeszcze wobec mnie wypisałeś

half_past_seven

Nawet wieśniaku nie umiesz nazwiska jego napisać poprawnie, nie Ty nie jesteś głupi, Ty jesteś upośledzony jakiś...:O

ocenił(a) film na 2
HeadHoper4Warsaw

Musisz być naprawdę oderwany od pługa ,aby nie zauważyć, że ani twoje poza-filmowe-opinie ani twoja homomiłość mnie nie obchodzą.

Poszukaj moje kolejne tematy może coś jeszcze ciekawszego urodzisz.

half_past_seven

Ty chyba jedyne co urodziłeś to kamień z nerki, tępy jesteś jak nóż do masła, szkoda czasu, palców i nerwów...:O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones