PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166367}

Detonator

The Detonator
5,7 4 121
ocen
5,7 10 1 4121
Detonator
powrót do forum filmu Detonator

Wspaniały niegdyś Wesley Snipes („Pasażer 57”) zszedł na psy i śladem innego kopacza – Stevena Seagala grywa teraz w taniutkich filmikach kręconych ze względów finansowych często w niedrogiej dla Amerykanów Europie środkowowschodniej, w tym przypadku w Rumunii. Niskie nakłady, a więc i niski poziom tej taśmowej produkcji. Dawne gwiazdy rozmieniają się w takich filmach na drobne. To złudny zarobek, bo po następne dziełko ze Snipesem nie sięgnę. Występ w takim nędznym filmie to pocałunek śmierci i gwóźdź do trumny aktorskiej kariery. U boku dzielnego herosa jakaś wytatuowana Rumunka z silikonami. I po co ja to oglądałem?

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Zgadzam się co do tego że ostatnio dużo aktorów schodzi na psy w tych rumuńsko-bułgarsko-polskich filmach, choć Steven Seagal od 2,3 lat tworzy znowu w USA. Każdy aktor ma słabsze lata.

ocenił(a) film na 3
oscar_4

o tak dokładnie. dobrze kolega ocenił ''superprodukcje'' z seagalem.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Lubię filmy z Seagalem!!!!!!!!!!!!!
Nie obrażaj GO proszę

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Ja też generalnie uwielbiam Seagala ale niestety oscar_4 powiedział prawdę - ostatnie 10 lat Steven S. w aspekcie kina - z kilkoma nielicznymi wyjątkami - może wyrzucić do kosza. Nie uważam żeby była to obraza. Przykro mi, ale dla mnie ta bardzo smutna prawda :-(((.
Co do "Detonatora" to również w 100% popieram oscara_4 - Snipes był tak kiepski w tym filmie, że po prostu żenada... a fabuła - w ogóle już o tym nie wspomnę. Jednym zdaniem film z najniższej półki w wypożyczalni...

oscar_4

Poza tym, że pomyliłeś Włoszkę (Silvia Colloca) z Rumunką to masz jak najbardziej rację.

oscar_4

szkoda ze my chociaz takich filmow nie mozemy nakrecic

ocenił(a) film na 4
oscar_4

Zgadzam się. Uważam tylko, że te trzecioligowe filmy Snipesa są o wiele lepsze od tych trzecioligowych filmów Seagala. I jeszcze jedno. Ta wytatuowana rumunka będąca włoszką jest całkiem do rzeczy. Moja ocena : 4,6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones